Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Hebe

Telefon numarası : 0086-18217495276

Naber : +008618217495276

Free call
Üretim hattı
Firmamız Jiangsu eyaletinde bulunan 20.000 'den fazla metrekare var, biz de shanghai bir ofisi var. Biz şeker, çikolata, unlu mamüller, bebek maması vb üretim hattında. Pazar değişiklikleriyle başa çıkmak için gelişmiş gıda ekipmanları geliştirmek. Haitel, kalite performansını sağlamak için kesinlikle yönetim ekibi tarafından taşınan ISO9000 onayına sahiptir. Sürekli olarak teknik yenilikler de şirkete dinamik bir güç kazandırdı. Yeni ürün geliştirme ile Haitel, CCMA tarafından “Çin'in en çok tercih edilen paketleme makineleri”, “en tatmin edici ürün” ve “ulusal seçim kalitesinin nitelikli ürünü” olarak ödüllendirilmek üzere birçok ulusal patent kazanmıştır. Bugün Haitel'in ürünleri dünyanın birçok ülkesinde ve bölgesinde bulunabilir.

Amacımız müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için kaliteli ürün yapmaktır. Şimdi ve gelecek için sürekli çaba sarfeden rekabetçi fiyat ve hizmet ile kaliteli ürün sunuyoruz.

Yulaf ezmesi çikolata üretim hattı

1.PLC kontrolü, endüstriyel insan-makine arayüzü, diyalog işlemi, Çince ekran parametreleri sezgisel ve basittir ve seçmek ve kullanmak daha uygundur.
2. Düzinelerce farklı ürün formülü parametresi saklayabilir, tek bir tuşla ürün değişimi yapılabilir ve çalışma sırasında parametreler dinamik olarak ayarlanabilir.
3. Şekillendirme parçasının malzemesi 304 seçilir, hassas rotorlu pompa enjekte edilir, bu da daha stabil ve temizlenmesi daha kolaydır ve gıda hijyeni standartlarını karşılar.
4. Çikolata aktarımı ve karışım sıcaklığı, çikolata bulamacının sabit sıcaklığını dengelemek için bir termostat tarafından kontrol edilir.
5. otomatik alarm cihazı, hatırlatan hata, çikolata pozisyonu, düşük malzeme
6. Doğrudan sıkıştırma kalıplama, yeniden işleme atığı ve kaybı
7. otomatik asfaltlama, otomatik tesviye, otomatik soğutma, otomatik kalıptan çıkarma, büyük çıktı, yüksek verim, emek için gerek yok
8. Tüm makine mekatronik ekipmandır, konumlandırma çok hassastır, şekillendirme kısmındaki kalıp birbirine çok yakındır, şekillendirme etkisi iyidir ve son işlem güzeldir.
9. Kalıp, kalıbı değiştirmek için uygun ve hızlı olan hızlı bir değişim şablonudur.

Bebek maması üretim hattı

ana silindir
İşlev, malzemeyle başlar ve malzemenin etkili kurutma için büyük silindire yapışmasını sağlamak için büyük silindire basılır.
küçük silindirler
İşlev, malzemeyle başlar ve malzemenin etkili kurutma için büyük silindire yapışmasını sağlamak için büyük silindire basılır.
Küçük makaralı bıçak
Malzeme, malzemeyi arka ruloya doldurmak için bir bıçak kullanılarak iletilir.
Büyük yatak muhafazası
Şirketin bağımsız araştırma ve geliştirme üretimi, yüksek sıcaklık gresi taşıyan sorunu çözmek için yağ sirkülasyonu soğutma kullanımı yatak korumak için göze alamaz. Makinenin çalışmasını sağlamak için uzun süre kullanılabilir.

Sert Şeker üretim hattı

En iyi Çin Otomatik Şekerleme Sert Şeker Üretim Hattı HTL-600/1000/1200 tedarikçisi olarak, Jiangsu Haitel Machinery Co., LTD, global müşterilerine kaliteli Otomatik Şekerleme Sert Şeker Üretim Hattı HTL-600/1000 / 1200'ü sunmaktadır.

OEM / ODM
Ar-Ge
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

yufang@yfshh.com
+008618217495276
0086-18217495276
1348472473@qq.com
86-18217495276