Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Hebe

Telefon numarası : 0086-18217495276

Naber : +008618217495276

Free call

Haitel Machinery Wuhan'a Yardımcı Oluyor

May 9, 2020

hakkında en son şirket haberleri Haitel Machinery Wuhan'a Yardımcı Oluyor

Beginning in January, a new coronavirus epidemic broke out in Wuhan, Hubei. Ocak ayından itibaren, Wuhan, Hubei'de yeni bir koronavirüs salgını patlak verdi. The large number of infected people has affected the hearts of countless people. Çok sayıda enfekte insan sayısız insanın kalbini etkiledi. People from all walks of life and people from all over the country have helped each other to do their part and let everyone in the front line fight At least some guarantees of safety do not have to worry about things outside the epidemic. Hayatın her kesiminden insanlar ve ülkenin dört bir yanından insanlar birbirlerini kendi paylarına düşeni yapmalarına ve cephedeki herkesin kavga etmesine yardımcı oldular En azından bazı güvenlik garantilerinin salgın dışındaki şeyler için endişelenmesine gerek yok. The whole people will become a city and overcome difficulties. Bütün insanlar bir şehir olacak ve zorlukların üstesinden gelecektir. With the ensuing good news, I believe that we will be able to overcome the virus and overcome the virus. Sonraki iyi haberle birlikte, virüsün üstesinden gelebileceğimize ve virüsün üstesinden gelebileceğimize inanıyorum.

As a caring and responsible enterprise, Jiangsu Haitel Machinery Co., Ltd. at this time organized everyone to give a love to the people of Wuhan. Sevecen ve sorumlu bir işletme olarak, Jiangsu Haitel Machinery Co, Ltd şu anda Wuhan halkına bir sevgi vermek için herkesi organize etti. Everyone participated enthusiastically, and the funds raised were used by the local Red Cross for the new coronavirus prevention work in Wuhan. Herkes coşkuyla katıldı ve toplanan fonlar yerel Kızıl Haç tarafından Wuhan'daki yeni koronavirüs önleme çalışması için kullanıldı. Although the amount is not large, it represents everyone's heart. Miktar büyük olmasa da, herkesin kalbini temsil eder. At this very moment, everyone works hard together! Şu anda herkes birlikte çok çalışıyor!

hakkında en son şirket haberleri Haitel Machinery Wuhan'a Yardımcı Oluyor  0

Jiangsu Haitel Machinery Co., Ltd. is located in Dongtai, Jiangsu, Yangtze River Delta Economic Zone, Shanghai, China. Jiangsu Haitel Machinery Co, Ltd Dongtai, Jiangsu, Yangtze Nehri Deltası Ekonomik Bölgesi, Şangay, Çin bulunmaktadır. , Chocolate machinery, biscuits and other snack food packaging machinery manufacturers. , Çikolata makineleri, bisküvi ve diğer atıştırmalık gıda paketleme makineleri üreticileri. With strong economic and technical strength, modern equipment, a large number of food machinery research and development, design, manufacturing, marketing services and other talents. Güçlü ekonomik ve teknik gücü, modern ekipman, çok sayıda gıda makine araştırma ve geliştirme, tasarım, imalat, pazarlama hizmetleri ve diğer yetenekleri ile.

The company has passed the ISO9001 quality system certification, the company's quality management and product quality levels have continued to improve, and technological innovation has continuously achieved new results. Şirket ISO9001 kalite sistem belgelendirme geçti, şirketin kalite yönetimi ve ürün kalite seviyeleri iyileşmeye devam etti ve teknolojik yenilik sürekli yeni sonuçlar elde etti. The product has won a number of patents, and has won the "ISO14001 Environmental Management System Certification", "European CE Certification" and "Jiangsu Quality and Integrity Five-Star Enterprise" in the industry. Ürün bir dizi patent kazandı ve sektörde "ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi", "Avrupa CE Belgesi" ve "Jiangsu Kalite ve Bütünlük Beş Yıldızlı Kurumsal" kazandı. Leading products are well-known both at home and abroad, and demand exceeds supply. Önde gelen ürünler yurtiçinde ve yurtdışında iyi bilinmektedir ve talep arzı aşmaktadır.

In order to cope with this epidemic, Jiangsu Haiter Machinery Co., Ltd. newly developed a mask packaging machine equipped with dual inverter control (optional servo motor). Bu salgınla başa çıkmak için Jiangsu Haiter Machinery Co., Ltd. yeni bir çift invertör kontrolü (isteğe bağlı servo motor) ile donatılmış bir maske paketleme makinesi geliştirdi. The bag length of the man-machine interface can be set and cut immediately. İnsan-makine arayüzünün torba uzunluğu hemen ayarlanabilir ve kesilebilir. Save time and film. Zamandan ve filmden tasarruf edin. Fault self-diagnostic function, clear fault display. Arıza kendini teşhis fonksiyonu, net arıza göstergesi. High-sensitivity photoelectric eye color mark tracking, digital input sealing and cutting position, make sealing and cutting position more accurate. Yüksek hassasiyetli fotoelektrik göz rengi işareti izleme, dijital giriş sızdırmazlık ve kesme konumu, sızdırmazlık ve kesme konumunu daha doğru hale getirir. Independent PID control of temperature, better suitable for various packaging materials. Sıcaklık bağımsız PID kontrolü, çeşitli ambalaj malzemeleri için daha uygun. Positioning stop function, no sticking knife, no waste film. Konumlandırma durdurma fonksiyonu, yapıştırma bıçağı yok, atık film yok. The transmission system is simple, the work is more reliable, and the maintenance is more convenient. İletim sistemi basittir, iş daha güvenilirdir ve bakım daha uygundur. Welcome new and old customers to consult! Danışmak yeni ve eski müşterilere hoşgeldiniz!

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

yufang@yfshh.com
+008618217495276
0086-18217495276
1348472473@qq.com
86-18217495276